КОЛІР ТА ІНСТРУМЕНТИ

Щоб спростити ефективну ідентифікацію кольору, ми розробили ряд скоординованих інструментів, починаючи від звичайних інструментів для роботи з кольором і закінчуючи повністю цифровими рішеннями для кімнати змішування. Незалежно від того, який шлях чи комбінацію ви виберете - наші інструменти допоможуть вам легко, швидко та надійно отримати ідеальний колір лакофарбового покриття.

COLOR ONLINE

Glasurit® Color Online - це актуальна та вичерпна інформація про відтінки кольорів, доступна в режимі онлайн. Таким чином, Ви отримаєте доступ до повної глобальної бази даних, що містить інформацію про відтінки кольорів з усього світу. Можливості створення запиту прості, наочні та універсальні.

RATIO SCAN 12/6

Широкий діапазон і складність кольорів ускладнюють визначення кольору. На це йде цінний робочий час. Рішенням є спектрофотометр RATIO Scan 12/6 від Glasurit®. Портативний спектрофотометр точно вимірює колір, потім швидко та легко пропонує необхідну формулу для змішування.

PROFIT MANAGER

Profit Manager є основою для ідентифікації кольору з Glasurit®, пропонуючи такі функції, як простий пошук у базі даних, а також базу даних кольорів Glasurit® Color Online, інтеграцію традиційних інструментів кольору і підключення до спектрофотометра Glasurit® RATIO.

COLOR TOOL CENTER

Glasurit® Color Tool Center - це мобільне універсальне рішення для підбору кольорів, проведення порівнянь та створення замовлень. Все, що вам потрібно, у вас під рукою, під рукою на кожному робочому кроці та акуратно скомпоновано.

COLOR PROFI SYSTEM

Glasurit® Color Profi System (CPS) – це зручно організована система кольорів, зроблених оригінальною фарбою. На лицьову сторону картки нанесено колір, а на зворотній вказано штрих-код і код кольору, який може використовувати фахівець з фарбування або підбору кольору для пошуку відповідної формули на комп'ютері.

БІЛЬШЕ

GREY SHADE CONCEPT

Завдяки концепції відтінків сірого від Glasurit® авторемонтні майстерні можуть максимально ефективно підбирати колір наповнювача до верхнього шару покриття - тим самим заощаджуючи до 40 відсотків базового покриття!