GLASURIT® PROFIT MANAGER

Від простого пошуку кольору до повного керування майстернею: з 2003 року програма Glasurit® Profit Manager допомагає малярним цехам у всьому світі оптимізувати свої робочі процеси. Володіючи перевіреними та простими у використанні функціями, Glasurit® Profit Manager спрощує керування кольором та матеріалами, забезпечуючи точну калькуляцію витрат.

ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КЕРУВАННЯ МАЙСТЕРНЕЮ

Понад 8000 підприємств у 30 країнах використовують Glasurit® Profit Manager для організації та контролю всіх етапів ремонтного фарбування автомобіля. Glasurit® Profit Manager постачається як у "стартовій" (полегшеній) версії, так і у вигляді інтегрованого рішення Glasurit® Profit Manager Pro. Ми завжди готові запропонувати необхідну версію продукту для кузовної майстерні будь-якого розміру.

GLASURIT® PROFIT MANAGER STARTER: БАЗОВА ПРОГРАМА ДЛЯ НЕВЕЛИКОЇ КУЗОВНОЇ МАЙСТЕРНІ

Glasurit® Profit Manager Starter ідеально підходить для невеликої кузовної майстерні як стартовий інструмент автоматизованого керування підбором кольору. Після того, як ви ввели в програму дані виробника, модель, рік випуску та основний колір, буквально через кілька секунд програма виводить на екран можливий колір, перелік основних фарб для змішування та необхідну кількість фарби для конкретного виду ремонту.

Крім рецептур всіх автовиробників та заздалегідь визначених систем фарбування, версія Glasurit® Profit Manager Starter також містить технічну інформацію та паспорти безпеки матеріалу. Крім того, ви можете роздрукувати етикетки та розмістити їх на продуктах у майстерні.

GLASURIT® PROFIT MANAGER: ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ МАЙСТЕРЕНЬ

Glasurit® Profit Manager підходить для невеликих та середніх за розміром кузовних майстерень, які хотіли б впровадити в себе автоматизоване керування кольором у поєднанні з вагами, що вже використовуються. Glasurit® Profit Manager також може використовуватися у поєднанні зі стандартними вагами для точного дозування різних кольорів.

Glasurit®  Profit Manager також забезпечує такі можливості:

Ви в будь-який момент можете швидко оновити свою версію до версії Glasurit® Profit Manager Pro і при цьому зберегти звичний інтерфейс користувача.

GLASURIT® PROFIT MANAGER PRO: ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ КОМПЛЕКСНОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО КЕРУВАННЯ КУЗОВНОЮ МАЙСТЕРНЕЮ

Крім можливостей базової версії, версія Glasurit® Profit Manager Pro також підтримує функції визначення та підбору кольору, керування матеріалами та замовленнями, а також контролю витрат, що в комплексі забезпечує пакетне рішення для професійного керування кузовною майстернею.

Наведені нижче функції допоможуть контролювати всі найважливіші аспекти кузовної майстерні у будь-який момент часу:

Glasurit® Profit Manager Pro - це оптимальне рішення, яке дозволяє детально відстежувати робочі процеси та витрати матеріалів, а також економити час та гроші. Ми, зрозуміло, допоможемо вибрати необхідні компоненти системи, встановити Glasurit® Profit Manager Pro у майстерні та провести навчання співробітників по роботі з програмою.

Для завантаження останньої версії програми перейдіть за посиланням Glasurit Online Update Download (basfeproducts.com)