НАЙКРАЩЕ ЦИФРОВЕ УЗГОДЖЕННЯ КОЛЬОРІВ - GLASURIT® RATIO SCAN 12/6

Дозвольте Glasurit® RATIO Scan 12/6 підібрати колір за вас. Спектрофотометр від Glasurit® оснащений цілою низкою інтелектуальних технологій і автоматично надає надійні колірні рішення в найкоротші терміни через Glasurit® Color Online, найбільшу у світі базу даних кольорів. Таким чином Glasurit® пропонує унікальне на ринку рішення для повсякденного цифрового пошуку кольору у вашому кузовному цеху.

GLASURIT RATIO SCAN 12/6

  • Два джерела світла - один синій та один білий - вимірюють дванадцять кутів падіння світла і документують це на шести зображеннях. Це дозволяє не тільки точно аналізувати колір та склад пігментів, але й надійно визначати "складні" відтінки кольору.

  • Сертифіковане з'єднання Wi-Fi забезпечує надійну передачу даних на Glasurit® Profit-Manager Pro навіть на великі відстані. Поки один працівник вимірює колір на зовнішній стороні кузова автомобіля, інший співробітник може почати змішувати кольори.

  • Ідеальне цифрове посилання на систему керування кольорами та матеріалами Glasurit® Profit Manager Pro та найбільшу в світі базу даних кольорів Glasurit® Color Online забезпечує повністю оцифрований процес - потужний та надійний.

  • Колірна візуалізація та спектральні криві дозволяють оцінити рішення, пропоновані пристроєм вимірювання кольору. Ви можете переконатися на власні очі, що можете розраховувати на найкращі результати вимірювань, які дає ваш Glasurit® RATIO Scan 12/6.

УНІКАЛЬНО - ТІЛЬКИ СПЕКТРОФОТОМЕТР ВІД GLASURIT® ПРОПОНУЄ НАСТУПНІ ФУНКЦІЇ:

  • Запатентовані BASF алгоритми пошуку та корекції для пропозицій автоматичної корекції та надзвичайно надійних рішень.

  • Підключення через Glasurit® Profit Manager Pro до Glasurit® Color Online, найбільшої та найповнішої бази даних кольорів у світі актуальна в усьому світі, містить усі кольори всіх основних ОЕМ виробників автомобілів та спеціальні кольори, а також сервісні формули змішування.

ЦЕ ТАК ПРОСТО: ТОЧНЕ ВИМІРЮВАННЯ КОЛЬОРУ

Портативний спектрофотометр забезпечує максимальну зручність та надійність користувача завдяки кольоровому сенсорному дисплею, інтуїтивно зрозумілою навігацією по меню та нековзкому корпусу.

1. Тримайте портативний сканер на кузові автомобіля.

2. Натисніть кнопку, щоб виміряти колір.

3. Надішліть дані на комп'ютер або планшет бездротової мережі.

4. Завантажте дані у відповідному порядку у Glasurit® Profit Manager Pro.

5. При необхідності перегляньте запропоноване рішення на основі візуалізації кольорів і спектральних кривих.

6. Виберіть потрібну формулу змішування.

7. Перегляньте формулу змішування для безпосереднього змішування кольору на дисплеї.

8. Зважте суміш безпосередньо на вагах.

ЗОБРАЖЕННЯ

ВІДЕО

Вас приваблює ідея виміру кольору за допомогою спектрофотометра Glasurit® RATIO Scan?