РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ ПРОДУКТІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

07.11.2023

Glasurit®, як світовий лідер у впровадженні інновацій з відновлювального ремонту, продовжує оновлення свого портфоліо продуктів із зрозумілою логікою та найкращим асортиментом - будь-який продукт на будь-які потреби!

Неодмінно оновлюючись Glasurit® залишається вірний своїм традиціям у прагненні до досконалості в усьому. Старт оновлення, який почався у листопаді 2021 року з впровадження на ринок продуктів нової генерації, Glasurit® надає можливість кожному маляру, кожній майстерні та кожному підприємству обрати свій оптимальний шлях у сталому розвитку.

Нагадаємо, що продукти Glasurit® Ara Class дозволяють найефективніше використовувати сучасні технології з відновлення лакофарбових покриттів, одночасно усвідомлюючи свій колосальний внесок у збереження навколишнього середовища та нашої планети. Продукти Ara Class відповідають найвищим стандартам екологічних продуктів та відносяться до категорії ecoBalance.

Продукти Glasurit® Pro Class створенні для максимального задоволення потреб у раціональному, швидкому та ефективному використанні. Всі характеристики продуктів Glasurit® Pro Class розроблені таким чином, щоб надати професіоналам можливості у найприбутковішому застосуванні новітніх розробок у повсякденній роботі. Це надає величезні можливості бути конкурентно спроможним на ринку та мати рентабельний бізнес і стабільний дохід.

Продукти Glasurit® Core Class розроблені та підтримують традиції для класичного застосування у будь-якій майстерні, навіть і невеликій, для стабільної роботи та гарантованої якості результатів з відновлювальних ремонтів.

Скористайтесь можливістю та прийміть до уваги!

Завершуючи попередню еру VOC-продуктів фірма Glasurit® надає змогу замовити продукти попередньої генерації, які зняті з виробництва але ще доступні для замовлення до розпродажу складських запасів. Це відноситься до всіх VOC прозорих лаків та, поки що, не відноситься до продуктів попередньої підготовки: шпаклівок, грунтів, грунтів-наповнювачів, тощо.

Також є виключення, які  Glasurit® не планує знімати з виробництва - вони залишаються незмінними, бо ці продукти стали бестселлерами!

923-144

923-155

923-255