BASF AUTOMOTIVE REFINISH COATINGS SOLUTIONS НАДАЄ ПРОВІДНУ ПІДТРИМКУ ДИЛЕРАМ PEUGEOT В ЄВРОПІ

14.07.2022

BASF Global Automotive Refinish Coatings Solutions, бізнес-підрозділ Coatings BASF, пишається тим, що в найближчі роки продовжує співпрацю з Європейською асоціацією дилерів автомобілів Peugeot (AECP).

AECP, що об'єднує дилерів з одинадцяти європейських країн, працює пліч-о-пліч з Peugeot і Stellantis Group, щоб встановити професійні принципи роздрібної торгівлі автомобілями та забезпечити тісну співпрацю між брендом та його мережею.

BASF Automotive Refinish Coatings Solutions пропонує додаткові послуги автомайстерням у Європі та є партнером Peugeot протягом багатьох років, зокрема, завдяки ексклюзивним рекомендаціям щодо фарбування Glasurit® преміум-класу.

Це нове партнерство зміцнює давні зв'язки та взаємну довіру між BASF Automotive Refinish та мережами автодилерів Peugeot у Європі. Це гарантує, що всі філії AECP отримають вигоду від останніх інновацій BASF з погляду асортименту продуктів Eco-Effectiveness, найкращих у своєму класі технічних та консультаційних послуг, а також цифрових інновацій. BASF нещодавно запустив найбільш екологічно чисту та ефективну лінійку базових покриттів на ринку, лінію Glasurit® 100, а також Refinity, повністю інтегровану цифрову хмарну платформу для централізації та полегшення повсякденних операцій у кузовних цехах.

"Це історичне партнерство для AECP, і ми пишаємося підтримкою та довірою BASF. Завдяки цьому співробітництву ми хочемо запропонувати останні інновації всієї мережі Peugeot у Європі, яку ми представляємо. BASF є великим гравцем в автомобільній лакофарбовій промисловості, продукція якого розроблена відповідно до найвищих екологічних стандартів. Висока якість їхньої продукції у поєднанні зі спрощеним та оптимізованим процесом нанесення фарби принесе реальну користь нашим дилерським центрам та майстерням", — каже Андре Фігейредо, президент AECP.

Джеффрі Гастін, менеджер по роботі з глобальними стратегічними клієнтами BASF Coatings, додає: "Наша галузь змінюється швидко та глибоко. Сьогодні як ніколи важливо підтримувати та бути якомога ближче до мережі автомобільних дилерів Peugeot у Європі. BASF пропонує найкращі у своєму класі послуги та інноваційні продукти, такі як наші новітні лінії базових покриттів Glasurit® 100 Line або лінійка продуктів з УФ-сушінням. Ці прості у використанні рішення мають величезний вплив на повсякденну роботу наших клієнтів, прискорюючи час застосування при одночасному зниженні споживання енергії та матеріалів, тим самим підвищуючи їхню загальну рентабельність".

Контакти для преси:


BASF

Йорг Цумклі (Jörg Zumkley)

Глобальні комунікації

+49 2501 14-3453

joerg.zumkley@basf.com


AECP

Тібо Лебер (Thibault Lebert)

Генеральний секретар A.E.C.P

+33(0)158054069

tlebert@aecp.net