ЛАКИ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

15.11.2021

З листопаду 2021 року Glasurit® виводить на ринок прозорі лаки нового покоління, використання яких посилить конкурентоспроможність малярно-кузовних цехів. Нові інноваційні продукти та рішення представлені трьома серіями лаків.

Glasurit® Ara Class - серія найтехнологічніших досконалих та інноваційних лаків Glasurit® - унікальне рішення для ефективного авторемонту.

Лаки Glasurit® Ara Class забезпечують високу швидкість виконання ремонтних процесів та гарантують відмінний результат. Ще одна серія нових лаків Glasurit® - Pro Class. Ці лаки підійдуть клієнтам, які вибирають перевірену якість та високу ефективність. А лаки Glasurit® Core Class - чудові та прості у використанні продукти, які були розроблені для досягнення оптимальних результатів зі збереженням високої рентабельності бізнесу.

Концепція сталого розвитку стала основним трендом розвитку сучасного суспільства, і фахівці Glasurit® відзначають дедалі більший попит на екологічні рішення в індустрії авторемонту.

Продукти Glasurit® ecoBalance, що з'явилися на європейському ринку у 2018 році, стали першими матеріалами для ремонту автомобілів, які відповідають таким вимогам.

У той же час клієнти, як і раніше, роблять вибір на користь високоефективних продуктів і рішень. Glasurit® знову задає стандарти в галузі, виводячи на ринок Ara Class - унікальні лакофарбові матеріали та рішення, які поєднують у собі ефективність та екологічність. Всі лаки серії Ara Class - це екологічні продукти, виготовлені на основі відновлюваних ресурсів.

Лаки серії Pro Class призначені для клієнтів, що приділяють особливу увагу ефективності. Широкий спектр рішень серії Pro Class відповідає очікуванням ринку та дозволяє кожному знайти потрібний варіант. Лаки цієї серії призначені для досягнення високої продуктивності та ефективності малярно-кузовних цехів.

Нові лаки Glasurit® серії Core Class - це ефективні продукти для будь-якого авторемонту. Надійні рішення та перевірена якість продуктів.