ВИСУШУЙТЕ ЗІ ШВИДКОСТЮ СВІТЛА. НОВА ІННОВАЦІЙНА ЛІНІЙКА УФ-А РІШЕНЬ ДЛЯ ПРОЦЕСУ РЕМОНТУ.

17.10.2022

Glasurit®, бренд фарб преміум-класу від BASF, представляє нову лінійку продуктів УФ-А, які твердіють швидше, споживають менше енергії та створюють менше відходів, ніж існуючі процеси. Продуктивність вища, а загальна твердість, довговічність та хімічна стійкість перевершує очікування. Різноманітний асортимент продукції включає шпаклівку A-B-87, ґрунт-наповнювач A-U-86, ґрунт-наповнювач A-U-87s та новий прозорий лак A-C-80, який завершує весь процес ремонту. Все це призводить до зниження викидів CO2 за значного підвищення продуктивності, що Glasurit називає #EcoEffectiveness.

«Оновіться до більш екологічної та швидкої кузовної майстерні з новим та повним асортиментом продукції Glasurit®, заснованим на технології УФ-А, яка забезпечує швидші, чистіші та безпечніші способи виконання ремонту. УФ-А забезпечує скорочення часу затвердіння до 25%, тому ваші роботи виконуються зі швидкістю світла за фактичного зниження енергоспоживання», - сказав Мірко Арнольд, віце-президент із глобальних технологій авторемонтних покриттів BASF Coatings.

Економія енергії завдяки високоефективним процесам ремонту

Революційні рішення Glasurit® UV-A забезпечують на 25% більш швидке затвердіння порівняно з будь-яким іншим джерелом затвердіння, що використовується сьогодні у кузовних майстернях. Крім того, технологія УФ-А забезпечує кращу твердість, довговічність та хімічну стійкість у порівнянні зі звичайними продуктами. Крім того, немає необхідності додавати в продукти затверджувачі, що додатково заощаджує час та гроші.

Виняткова екоефективність

Загалом технологія УФ-А забезпечує значне скорочення викидів VOC і CO2 у процесі затвердіння, що робить її безпечнішою та простішою у використанні для кузовних майстерень і є набагато кращою для навколишнього середовища.

Значно збільшує швидкість

УФ-А означає, що тепер ви можете буквально сушити зі швидкістю світла. На відміну від сушіння в камері та інфрачервоними сушарками, ультрафіолетове випромінювання є неймовірно швидким, а процес затвердіння створює набагато нижчі температури поверхні.

Значно зменшує споживання енергії

УФ-А не потребує високих температур для висихання продукту, витрачаючи в середньому на 50% менше енергії на кожне фарбування. Це додатково скорочує час процесу ремонту, оскільки значно скорочує фазу охолодження та дозволяє малярам переходити безпосередньо до наступного етапу ремонту, збільшуючи продуктивність до 40%. Це також запобігає деформації пластикових бамперів на стадії висихання завдяки значно нижчій температурі поверхні.

Підвищена безпека маляра

Технологія UV-A підвищує безпеку маляра. УФ-лампи оснащені фільтром для блокування променів УФ-В та УФ-С, тому випромінюються лише хвилі УФ-А – найбезпечніші з трьох довжин хвиль.