Абсолютно нова екологічно чиста

фарба Glasurit 100 Line

для підвищення ефективності вашого бізнесу

Glasurit, преміальний бренд лакофарбових матеріалів BASF, представляє свою найдосконалішу систему базового покриття на водній основі - Glasurit 100 Line. Зосереджуючись на екологічній ефективності, продуктивності процесу та найвищій якості продукції, нова лінія відповідає найвищим вимогам сучасних кузовних майстерень.

26.01.2024

З 1888 року Glasurit виступає за бездоганну якість, соціальну та екологічну відповідальність. Інноваційна серія фарб Glasurit 100 Line допомагає клієнтам розвиватися, ставати більш конкурентоспроможними та, водночас, покращувати свій вплив на навколишнє середовище, а також підвищувати загальну продуктивність. Серія Glasurit 100 Line - це перша лінія базових покриттів на ринку зі значенням ЛОС нижче 250 г/л, що на 40% нижче ліміту деректив по розчинникам в ЄС. Вона також перевищує всі глобальні вимоги до ЛОС. Завдяки серії Glasurit 100 Line компанія досягла успіху у виробництві системи базового покриття на водній основі безпрецедентної екологічної ефективності та якості. Нова лінія буде відповідати та розширювати існуючий портфель продуктів Glasurit: 90 Line, 55 Line та 22 Line.

Що можливо отримати, використовуючи інноваційну серію Glasurit 100 Line?

Швидкість. Ефективність. Досконалість.

Зменшує час і складність процесу

Збільшення ефективності бізнесу

Швидше застосування - максимальний прибуток

Найдосконаліша компетентність у кольорі

Яскраві пігменти для бездоганного результату.

Абсолютний переможець у цій галузі

Оптимізований час процесу

Знижена витрата матеріалів

Glasurit 100 Line символізує найвищу екологічну ефективність, допомагаючи нашим клієнтам розвиватися, ставати більш конкурентоспроможними та водночас зменшувати вплив на навколишнє середовище.