GLASURIT® - БРЕНД З ВЕЛИКИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Glasurit®, як бренд преміум-класу від BASF, вже більше 100 років пропонує якість світового рівня в поєднанні з передовими німецькими технологіями. Високоякісні лакофарбові покриття Glasurit® є безпомилково впізнаваними завдяки своїй довговічності та чудовому блиску. OEM-виробники довіряють нашому бренду авторемонтних фарб - Glasurit® отримав більше OEM-схвалень, ніж будь-який інший продукт на ринку.

ІСТОРІЯ

До того часу, коли Glasurit® зареєстрував свій товарний знак із зображенням папуги, що охороняється з 1925 році, бренд вже завоював репутацію виробника високоякісних і довговічних прозорих лаків і фарб.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА РОЗВИТОК

Протягом усієї своєї історії Glasurit® був і залишається світовим стандартом швидкості, довговічності та блиску. У 1992 році Glasurit® одним із перших розробив та впровадив водорозчинну систему для відновлення лакофарбових покриттів автомобілів.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® RATIO

Кузовні цехи та автовиробники по всьому світу цінують системи для авторемонту Glasurit® не лише за бездоганний результат ремонтного фарбування, але й за простоту, зручність та оптимізацію ремонтних робіт.

БІЛЬШЕ

ОЕМ СХВАЛЕННЯ

Група BASF Automotive Refinish тісно співпрацює з усіма OEM-виробниками, щоб забезпечити відповідність своєї продукції їхнім вимогам до ремонту. Продукція Glasurit® рекомендована для ремонту практично кожним OEM-виробником.