КАТАЛОГ ПРОДУКТІВ ТА СИСТЕМ

Наші продукти створені для того, щоб працювати разом як єдина система та забезпечувати якісне довговічне покриття світового класу. Базові фарби, емалі, лаки та грунтовки Glasurit® містять певні хімічні компоненти, які призначені для зв'язування один з одним, тому кожен шар плівки покриття сумісний з іншими. Дотримуючись системних принципів, Glasurit® пропонує логічні, прості у використанні ефективні та надійні продукти, що забезпечують оздоблення світового класу.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЛЕГКОВОГО ТРАНСПОРТУ

Професійні системи та ідеальні рішення для будь-яких автомобілів та кольорів. Glasurit® 100 Ряд - це не тільки передова лінія продуктів, але й комплексне рішення, яке оптимізує процеси. Glasurit® 90 Ряд - досвід роботи з кольорами матеріалами на водній основі. Glasurit® 55 Ряд - двошарова система нанесення базової фарби. Glasurit® 22 Ряд - одношарові емалі з великим сухим залишком.

РІШЕННЯ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ТРАНСПОРТУ

Glasurit® 68 Ряд лежить в основі всієї системи фарбування комерційного транспорту та базується на перевірених та випробуваних технологіях. В основі Glasurit® 68 Ряду для комерційного транспорту лежить різноманітність кольорів для поверхонь з великою площею.

РІШЕННЯ ДЛЯ КЛАСИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ

130-річна історія автомобільної промисловості нерозривно пов'язана з нашим досвідом виробництва лаків та емалей - із самого початку. Якщо ви хочете відновити оригінальний колір лакофарбового покриття автомобіля або відновити оригінальне лакофарбове покриття, точне визначення кольору є ключовим фактором реставрації класичного автомобіля.

РІШЕННЯ ДЛЯ МОТО ТЕХНІКИ

Стан фарби мотоцикла може повністю змінити його зовнішній вигляд, тому люди готові витрачатися на повторне фарбування, щоб відновити лакофарбове покриття свого мотоцикла до його початкового стану. Неважливо, наскільки ви обережні, іноді поява подряпин на лакофарбовому покритті вашого мотоцикла знаходяться поза вашим контролем і в результаті неминучі. Використовуючи свій величезний досвід у фарбуванні Glasurit® допоможе відновити покриття поверхонь, а в деяких випадках навіть і перевершити властивості оригінальних покриттів.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Технічна інформація щодо поводження з продукцією Glasurit® для будь-якого транспорту. Тут ви знайдете всі відповідні технічні інструкції Glasurit® щодо відновлення лакофарбових покриттів, а також додаткову інформацію про застосування та методи ремонтів.