ПРОФЕСІЙНІ СИСТЕМИ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ТРАНСПОРТУ

ДЛЯ ВИДАТНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ – БЛИСК, ЕФЕКТИВНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Професійні системи Glasurit для комерційного транспорту забезпечують першокласні результати в усіх напрямках. Вони універсальні у застосуванні - від створення нового покриття до ремонтного фарбування - і пропонують ідеальне рішення для всіх комерційних транспортних засобів - від самоскидів до автобусів. Забезпечуючи блиск, ефективність і довговічність.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ ВИГЛЯД ТРАНСПОРТУ

Ці системи, з високим вмістом сухого залишку, забезпечують чудовий блиск завдяки вираженому глянцевому ефекту та рівномірному розливу на поверхні, створюючи неперевершений естетичний результат. Що стосується довговічності, то професійні системи Glasurit для комерційного транспорту створені та протестовані для тривалого та інтенсивного використання в невибагливому середовищі.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА РІЗНОМАЇТТЯ КОЛЬОРІВ

Економічна ефективність та висока продуктивність професійних систем продуктів Glasurit для комерційного транспорту веде до малого часу очікування і, зрештою, швидкого завершення роботи. Крім того, системи Glasurit характеризується унікальною гамою кольорів. Приблизно з 20 баз для змішування можна отримати 55 000 різних кольорів.

GLASURIT® 90CV РЯД

РІЗНОМАНІТНІСТЬ КОЛЬОРІВ НА ВЕЛИКИХ ПОВЕРХНЯХ

В основі серії Glasurit® 90 CV для комерційного транспорту лежать дві добавки. Біндер-добавка на водній основі Glasurit® 90-M4 CV та розріджувач для коригування в'язкості на водній основі Glasurit® 93-E3 CV дозволяють використовувати Glasurit® 90 CV для великих площин, зберігаючи при цьому всі свої переваги, що робить її особливо придатною для фарбування комерційного транспорту.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 68 РЯД

МЕНШЕ ФАРБИ ДЛЯ КРАЩОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Glasurit® 68 Ряд лежить в основі всієї системи однотонного фарбування комерційного транспорту і базується на перевірених та випробуваних технологіях.Glasurit надає інструкції із застосування, розроблені з урахуванням індивідуальних потреб замовника, а також кваліфіковані курси навчання на місці проведення робіт. Ваша компанія стане компанією майбутнього! Розраховуйте на найкращі результати!

БІЛЬШЕ

ПРОЦЕСИ ФАРБУВАННЯ КОМЕРЦІЙНОГО ТРАНСПОРТУ

У розділі «Документація» ви знайдете інструкції щодо методів створення та відновлення лакофарбових покриттів для комерційного транспорту - від фарбування нових виробів до методів ремонтного та локального фарбування.