ПРОФЕСІЙНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ЛЕГКОВОГО ТРАНСПОРТУ

ЛАКОФАРБОВІ ПОКРИТТЯ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Будучи преміальною лінійкою фарб концерну BASF, Glasurit® вже понад 100 років пропонує якість світового рівня в поєднанні з передовими німецькими технологіями. Високоякісне покриття Glasurit® безпомилково впізнаване завдяки характерній довговічності та європейському блиску. OEM-виробники довіряють нашому бренду лакофарбових продуктів - Glasurit® отримав більше схвалень OEM, ніж будь-який інший виробник на ринку.

ЕВОЛЮЦІЯ

До того часу, як у 1925 році Glasurit® зареєстрував свою піктограму папуги, як захищену торгову марку, бренд уже мав репутацію високоякісних, стійких до впливів навколишнього середовища прозорих лаків і фарб.

У 2017 році компанія BASF відсвяткувала 25 років успіху Glasurit® 90 Ряду, який є лідером у галузі за стандартами якості та технологій. Експерти багатьох галузей промисловості звертаються до Glasurit® за блиском і неперевершеною якістю світового класу, якій можна довіряти.

ІННОВАЦІЇ

Протягом усієї своєї історії Glasurit® був світовим стандартом ефективності, довговічності та блиску. У 1992 році бренд одним із перших розробив водну систему. BASF постійно вдосконалює «ДНК» у фарбах Glasurit® для швидкості та довговічності, відповідності кольорів та простоти у використанні. І Glasurit® залишається лідером у впровадженні інновацій!

GLASURIT® 100 РЯД

ШВИДКІСТЬ. ЕФЕКТИВНІСТЬ. ДОСКОНАЛІСТЬ.

У 2020 році BASF представив Glasurit® 100 Ряд, найдосконалішу систему базових лаків на водній основі на ринку. Glasurit® 100 Ряд - це не тільки передова лінія продуктів, але й комплексне рішення, яке оптимізує процеси усунення зіткнень на всіх рівнях. Інноваційна лінія Glasurit® 100 Ряд допомагає збільшити чистий прибуток і підвищити загальну продуктивність.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 90 РЯД

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ ЯКОГО АВТО І КОЛЬОРУ

Виняткова прихована потужність, легке застосування та оптимальний час процесу роблять Glasurit® 90 Ряд справді універсальним у порівнянні з іншими автомобільними фарбами - як з точки зору однотонних кольорів, кольорів типу "металік", так і ефектних кольорів. Не випадково Glasurit® 90 Ряд є найпопулярнішою системою базових покриттів на водній основі в Європі.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 55 РЯД

РЕЗУЛЬТАТИ ВИЩОГО КЛАСУ ПРЕМІУМ-ЯКОСТІ

Glasurit® 55 Ряд пропонує продукцію найвищої якості для традиційного двошарового фарбування. Результати фарбування характеризуються оптимальною здатністю до розтікання, високою яскравістю кольорів, відмінною стійкістю верхнього шару та дуже гарною поверхневою твердістю. Glasurit® 55 Ряд економічно привабливий завдяки низьким витратам і короткому часу витримки.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 22 РЯД

МЕНШЕ ФАРБИ ДЛЯ КРАЩОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Лише одного шару достатньо, щоб отримати ідеальне покриття за допомогою покривних емалей Glasurit® 22 Ряд. Тому що завдяки особливо високому вмісту сухого залишку ці емалі відрізняються величезною криючою здатністю та надзвичайно економні. Завдяки першокласній здатності до розтікання та швидкому висиханню Glasurit® 22 Ряд пропонує майстерням реальні переваги.

БІЛЬШЕ

ПРОЦЕС ФАРБУВАННЯ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

У розділі «Документація» ви знайдете інструкції щодо фарбування легкових автомобілів - від стандартних методів ремонту до спеціальних технологій з відновлення спеціальних лакофарбових покриттів.