ПРОФЕСІЙНІ СИСТЕМИ ДЛЯ КЛАСИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ

GLASURIT® CLASSIC CAR COLORS

Володіння класичним автомобілем – це хобі, яке потребує пристрасті та відданості. Напевно, ви також витрачаєте час і енергію, щоб підтримувати вартість свого класичного автомобіля, і зовсім неприємно бачити ознаки іржі, оригінальний вицвілий металевий ефект або невеликі пошкодження лакофарбового покриття, які псують його елегантний вигляд.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ВІДТІНОК

Тільки складне повне фарбування або ідеально підібране часткове фарбування може зберегти вартість вашого класичного автомобіля. Але оригінальної фарби зазвичай більше немає на ринку. Тоді завдання полягає в тому, щоб якомога точніше відповідати оригінальному кольору лакофарбового покриття.

ПРАВИЛЬНИЙ КОЛІР КЛАСИЧНОГО АВТОМОБІЛЯ: ТЕПЕР ДО БАЗИ ДАНИХ

За 130* років автомобільної історії ми склали найбільшу в світі базу даних кольорів, що містить 250 000 відтінків і 600 000 формул змішування. Знайдіть найкраще рішення щодо відтінку!

*Наш досвід фарбування та історія компанії сягають початків автомобіля в 1888 році, коли Берта Бенц здійснила першу в світі подорож по пересіченій місцевості на автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

GLASURIT® 100 РЯД

ШВИДКІСТЬ. ЕФЕКТИВНІСТЬ. ДОСКОНАЛІСТЬ.

У 2020 році BASF представив Glasurit® 100 Ряд, найдосконалішу систему базових лаків на водній основі на ринку. Glasurit® 100 Ряд - це не тільки передова лінія продуктів, але й комплексне рішення, яке оптимізує процеси усунення зіткнень на всіх рівнях. Інноваційна лінія Glasurit® 100 Ряд допомагає збільшити чистий прибуток і підвищити загальну продуктивність.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 90 РЯД

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ ЯКОГО АВТО І КОЛЬОРУ

Виняткова прихована потужність, легке застосування та оптимальний час процесу роблять Glasurit® 90 Ряд справді універсальним у порівнянні з іншими автомобільними фарбами - як з точки зору однотонних кольорів, кольорів типу "металік", так і ефектних кольорів. Не випадково Glasurit® 90 Ряд є найпопулярнішою системою базових покриттів на водній основі в Європі.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 55 РЯД

РЕЗУЛЬТАТИ ВИЩОГО КЛАСУ ПРЕМІУМ-ЯКОСТІ

Glasurit® 55 Ряд пропонує продукцію найвищої якості для традиційного двошарового фарбування. Результати фарбування характеризуються оптимальною здатністю до розтікання, високою яскравістю кольорів, відмінною стійкістю верхнього шару та дуже гарною поверхневою твердістю. Glasurit® 55 Ряд економічно привабливий завдяки низьким витратам і короткому часу витримки.

БІЛЬШЕ

GLASURIT® 22 РЯД

МЕНШЕ ФАРБИ ДЛЯ КРАЩОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Лише одного шару достатньо, щоб отримати ідеальне покриття за допомогою покривних емалей Glasurit® 22 Ряд. Тому що завдяки особливо високому вмісту сухого залишку ці емалі відрізняються величезною криючою здатністю та надзвичайно економні. Завдяки першокласній здатності до розтікання та швидкому висиханню Glasurit® 22 Ряд пропонує майстерням реальні переваги.

БІЛЬШЕ

ПРОЦЕС ФАРБУВАННЯ КЛАСИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ

У розділі «Документація» ви знайдете інструкції щодо фарбування вашого класичного автомобіля - від методів ремонту старої фарби до ремонту пластику та відновлення дерев’яних елементів.